Naučte se španělsky
interaktivně & zábavně

Obchodujete s Latinskou Amerikou? Domluvte se s partnery díky zvýhodněným kurzům pro ČESTA: vyzkoušejte zdarma a objednejte s kódem CESTA.

Učíme latinsko-americkou španělštinu online s neutrální přízvukem, profesionálními lektory, pružným rozvrhem. Využijte promo kód CESTA.

Naši učitelé jsou profesionálové, kteří žijí v Latinské Americe. I Vy se tam můžete cítit jako doma se zvýhodněním pro ČESTA (promo kód CESTA).

 • Profesionální lektoři,
  neutrální přízvuk
 • Osobní přístup,
  pružný rozvrh
 • Nikdy mi nepřišla výuka tak zábavná

~ Co o nás říkají ~

naši studenti

 • Od své lektorky jsem se hodně naučila a mám její přehledné poznámky z našich hodin, ke kterým se můžu vracet a opakovat si. Moc mi pomůžou.

  Janet, Ontario, Kanada
 • Vaše služby jsou vynikající a vaši lektoři jsou skvělí.

  Richard, Kalifornie, USA
 • Myslím, že lektoři BocaLetras jsou nejen dobří učitelé, ale po několika týdnech výuky cítím, že jsou i mými přáteli.

  Ken, Západní Virginie, USA
 • Moje lektorka je schopna vést konverzace na perfektní úrovni tak, aby mi pomohla neustále se zlepšovat a zároveň si naši hodinu užít. Nikdy mi nepřišla výuka tak zábavná!

   Kelly, Pensylvánie, USA

~ Naučte se španělsky ~

v našich internetových kurzech

Více než jazyk

Nezaměřujeme se jen na gramatiku a slovní zásobu. Naším cílem je také, aby jste se dozvěděli co nejvíce o Latinské Americe.

Fokus a zábava

Každý náš kurz kombinuje individuální lekce, které jsou zaměřeny na jazykové znalosti, s procvičovacím lekcemi, kde využijete toho, co jste se naučili, k diskuzi o tématech, která vás zajímají.

Profesionální lektoři

Všechny naše kurzy vedou kvalifikovaní lektoři, kteří jsou rodilími mluvčími s neutrálním latinsko-americkým přízvukem.

Zkuste to

Neučili jste se nikdy online? Nejste si jistí, na jaké úrovni začít?
Jste úplný začátečník? Zkušební lekce zdarma odpoví na všechny otázky.

od
307 Kč
za lekci

– O BocaLetras –

Naučte se španělsky po internetu

Pro členy a přátele Smíšené obchodní komory Česko - Tichomořská aliance (ČESTA) jsou naše kurzy ještě výhodnější: s promo kódem CESTA získáte slevu 10%!

Naše jazykové kurzy po internetu kombinují individuální hodiny s profesionálními lektory a interaktivní cvičení, kde nově nabyté znalosti okamžitě použijete. Prostřednictvím španělského jazyka Vám otevřeme dveře latinskoamerické kultury. Seznamte se s kulturou, zvyky, chutěmi a preferencemi španělsky mluvícího světa, doceníte to při komunikaci s rodilými mluvčími.
 
Všichni lektoři BocaLetras jsou kvalifikovaní učitelé a rodilí mluvčí, jejichž jediným cílem je pomoci vám mluvit plynule španělsky. Dáme vám k dispozici elektronickou učebnici a hodiny vedeme prostřednictvím Skype se sdílením obsahu, aby byl zážitek z hodiny optimální.
 
Naše internetové kurzy španělštiny jsou strukturovány do tří úrovní od základní po pokročilou, z nichž každá má jasné cíle seřazené ve správném pořadí tak, aby bylo učení jednodušší. Také nabízíme specializované kurzy přípravy na cestu, kde kromě základních jazykových znalostí získáte i spoustu cenných informací o vaší destinaci.

Vyzkoušejte zdarma!